شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع کشاورزی با حضور ۱۲۵ مشارکت کننده داخلی و خارجی در اصفهان گشایش یافت.

26دی1396
جزئیات خبر

با حضور عباس کشاورز معاون تولیدات زراعی وزارت جهاد کشاورزی شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع کشاورزی (مکانیزاسیون، ابیاری، زراعت و باغبانی) در محل نمایشگاه بین المللی اصفهان گشایش یافت. در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع کشاورزی نمایندگانی از استان‌های تهران، اصفهان، همدان، یزد، خراسان رضوی، البرز، قزوین، مازندران، سمنان، فارس، اذربایجان غربی، اذربایجان شرقی، خوزستان و مرکزی جدیدترین محصولات و خدمات خود را در حوزه‌های ماشین‌الات و ادوات کشاورزی، نهاده‌های کشاورزی، اب و ابیاری نوین، صنایع گلخانه‌ای و صنایع وابسته فضای سبز عرضه و معرفی می‌کنند. نمایشگاه جامع کشاورزی از تلفیق دو عنوان نمایشگاه کشاورزی اصفهان در سال‌های گذشته شکل‌گرفته و به همین دلیل عنوان جامع را به خود اختصاص داده و در فضایی به وسعت 9 هزار و 200 مترمربع تدارک دیده‌شده است. 30 درصد از مشارکت‌کنندگان این نمایشگاه در بخش نهاده‌های کشاورزی، 35 درصد در بخش ابیاری، 25 درصد در بخش ماشین‌الات و 10 درصد در بخش گلخانه و تجهیزات گلخانه‌ای حضور دارند. همچنین شرکت‌هایی از دو کشور چین و المان در این دوره حضور یافته‌اند که در زمینه نهاده‌های کشاورزی فعالیت می‌کنند. نمایندگان فروش محصولات و خدمات کشورهای ایتالیا، اسپانیا، امریکا، هلند، المان، ترکیه و فرانسه نیز در این رویداد حضور می‌یابند. شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع کشاورزی از 24 تا 28 دی ماه از ساعت 15 تا 21 فعالیت می‌کند.

عصر امروز با حضور عباس کشاورز معاون تولیدات زراعی وزارت جهاد کشاورزی شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع کشاورزی (مکانیزاسیون، آبیاری، زراعت و باغبانی) در محل نمایشگاه بین المللی اصفهان گشایش یافت.

در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع کشاورزی نمایندگانی از استان‌های تهران، اصفهان، همدان، یزد، خراسان رضوی، البرز، قزوین، مازندران، سمنان، فارس، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، خوزستان و مرکزی جدیدترین محصولات و خدمات خود را در حوزه‌های ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی، نهاده‌های کشاورزی، آب و آبیاری نوین، صنایع گلخانه‌ای و صنایع وابسته فضای سبز عرضه و معرفی می‌کنند.

نمایشگاه جامع کشاورزی از تلفیق دو عنوان نمایشگاه کشاورزی اصفهان در سال‌های گذشته شکل‌گرفته و به همین دلیل عنوان جامع را به خود اختصاص داده و در فضایی به وسعت 9 هزار و 200 مترمربع تدارک دیده‌شده است.

30 درصد از مشارکت‌کنندگان این نمایشگاه در بخش نهاده‌های کشاورزی، 35 درصد در بخش آبیاری، 25 درصد در بخش ماشین‌آلات و 10 درصد در بخش گلخانه و تجهیزات گلخانه‌ای حضور دارند.

همچنین شرکت‌هایی از دو کشور چین و آلمان در این دوره حضور یافته‌اند که در زمینه نهاده‌های کشاورزی فعالیت می‌کنند. نمایندگان فروش محصولات و خدمات کشورهای ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، هلند، آلمان، ترکیه و فرانسه نیز در این رویداد حضور می‌یابند. شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع کشاورزی از 24 تا 28 دی ماه از ساعت 15 تا 21 فعالیت می‌کند.