اخبار

تعداد آیتم ها در هر صفحه
چهاردهمین نمایشگاه کشاورزی استان فارس 10اردیبهشت1397

چهاردهمین نمایشگاه کشاورزی استان فارس با حضور شرکتهای وارد کننده و تولید کننده در محل دایمی نمایشگاههای استان فارس برگزار شد،در این نمایشگاه شرکت آلکان به عنوان یک شرکت تولید کننده و وارد کننده حضور پیدا کرد،برند وارداتی این شرکت با نام Atlantica در استان فارس مورد استفاده بسیاری از کشاورزان قرار گرفته و استقبال بسیاری در میان کشاورزان دارد.

ادامه
همایش شرکت آلکان در استان کرمان شهرستان انار با سخنرانی جناب مهندس بابایی در جمع کشاورزان 26دی1396

آلکان دوستدار طبیعت, ➿در راستای برگزاری همایشات شرکت آلکان برای کشاورزان وکارشناسان استانی، اینبار استان کرمان شهرستان انار میزبان جمع کثیری از کشاورزان و کارشناسان کشاورزی بود که در همین راستا سخنرانی آقای مهندس بابایی در ارتباط با دستاورد ویژه آلکان #کود_میکروبیه_فسفاته بخش ویژه همایش این همایش بوده است. همایش شهرستان انار 1396/8/15 @Alkan_Company

ادامه
شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع کشاورزی با حضور ۱۲۵ مشارکت کننده داخلی و خارجی در اصفهان گشایش یافت. 26دی1396

با حضور عباس کشاورز معاون تولیدات زراعی وزارت جهاد کشاورزی شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع کشاورزی (مکانیزاسیون، ابیاری، زراعت و باغبانی) در محل نمایشگاه بین المللی اصفهان گشایش یافت. در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع کشاورزی نمایندگانی از استان‌های تهران، اصفهان، همدان، یزد، خراسان رضوی، البرز، قزوین، مازندران، سمنان، فارس، اذربایجان غربی، اذربایجان شرقی، خوزستان و مرکزی جدیدترین محصولات و خدمات خود را در حوزه‌های ماشین‌الات و ادوات کشاورزی، نهاده‌های کشاورزی، اب و ابیاری نوین، صنایع گلخانه‌ای و صنایع وابسته فضای سبز عرضه و معرفی می‌کنند. نمایشگاه جامع کشاورزی از تلفیق دو عنوان نمایشگاه کشاورزی اصفهان در سال‌های گذشته شکل‌گرفته و به همین دلیل عنوان جامع را به خود اختصاص داده و در فضایی به وسعت 9 هزار و 200 مترمربع تدارک دیده‌شده است. 30 درصد از مشارکت‌کنندگان این نمایشگاه در بخش نهاده‌های کشاورزی، 35 درصد در بخش ابیاری، 25 درصد در بخش ماشین‌الات و 10 درصد در بخش گلخانه و تجهیزات گلخانه‌ای حضور دارند. همچنین شرکت‌هایی از دو کشور چین و المان در این دوره حضور یافته‌اند که در زمینه نهاده‌های کشاورزی فعالیت می‌کنند. نمایندگان فروش محصولات و خدمات کشورهای ایتالیا، اسپانیا، امریکا، هلند، المان، ترکیه و فرانسه نیز در این رویداد حضور می‌یابند. شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع کشاورزی از 24 تا 28 دی ماه از ساعت 15 تا 21 فعالیت می‌کند.

ادامه